Vyplňte pár stručných informací, které nám pomůžou vyhodnotit Vaší žádost o půjčku.

Stačí nám pouze pár údajů – zabere vám to méně než 1 minutu. Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou. Pokud vyplníte i nepovinné údaje, pomůže nám to žádost vyhodnotit rychleji a přesněji.

Znáte i jiné pojmenování půjček než např.: nebankovní půjčka, spotřebitelský úvěr bez zástavy? Čtěte níže.

nebankovní půjčka spotřebitelský úvěr bez zástavy


Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy


Téma měsíce:

Spotřebitelská půjčka lze kdykoli předčasně splatit za jasných pravidel!

… ať už slyšíte marketingové názvy nebo triky jaké chcete … Třeba ty chronicky známé: nebankovní půjčka, spotřebitelský úvěr bez zástavy, úvěr bez registru … Až po ty bizarnější: bezva půjčka, příjemná půjčka, Jirkova půjčka, přátelská nebo babiččina půjčka, Honzíkův úvěr… Vždy vás má zajímat, jestli je to spotřebitelská půjčka! A proč? Přečtěte si pravidla zde, ať znáte svoje práva a možnosti.

Při naší komunikaci s klientelou narážíme až děsivě často na překvapené reakce, když klienta informujeme o jeho možnostech. Česko se ve finanční gramotnosti celosvětově nachází na posledních příčkách. Je to neuvěřitelné, ale některé zdroje hovoří, že i v druhém desetiletí nového milénia je Česká republika na úrovni rozvojových zemí. A dokonce se to prý nezlepšuje. Taková gramotnost se vyjadřuje v bodech na škále 0 – 100. Češi z posledního měření (2018) dosáhli hodnoty 56 a rok předtím 55. Mnozí nevědí, že spotřebitelská půjčka jde předčasně splatit a už vůbec nevědí, za jakých podmínek. Jiní mají o předčasném splacení půjčky kusé informace. Článek o pravidlech předčasného splacení najde na:
https://www.fitcredit.cz/ctete-o-moznostech-a-pravidlech-spotrebitelskych-pujcek-pujcka-po-insolvenci-reseni-nedobrovolnych-drazeb-vyplaceni-exekuci-na-majetku-a-dalsich-tematech/