Fitcredit s.r.o.

telefon kontakt Fitredit s.r.o. online žádost oldschool phone

Tel: 728 534 544

Pošlete SMS na 608 158 178, zavoláme Vám.

E-mail: info@fitcredit.cz, info@aldip.cz,

IČO: 036 32 873

Obce Ležáků 630

537 01 Chrudim

 

Na této stránce najdete: telefon, kontakt na Fitredit s.r.o., odkaz na online žádost a emailové adresy. Nejlepší způsob jak u nás můžete zažádat o půjčku, je pomocí jednoho z našich nezávazných formulářů, třeba zde. Můžete také poslat sms nebo volat na uvedené telefonní kontakty. Veškeré naše služby probíhají online. Až do podpisu smlouvy není potřeba osobní schůzka. Naši klienti se setkávají, buď s kurýrem ohledně podpisu smlouvy k nezajištěnému úvěru nebo s manažerem po podpisu zprostředkovatelské smlouvy, za účelem vytvoření nabídky, schválení či předání potřebných informací – k zajištěnému úvěru na bydlení nebo jinému než na bydlení. V valné většině případů jsme schopni velmi rychle spotřebitelskou půjčku schválit nebo zamítnout na základě vašich informací z online žádosti.

Pracujeme moderním sofistikovaným způsobem a jsme neustále online. Abychom se postarali o klienta od A do Z, stačí nám náš zavedený systém home office. Jelikož je jiná doba než před 10 lety, klienti nás nepotřebují fyzicky navštěvovat nebo chodit na první schůzku do kanceláře. Vše důležité umíme řešit po telefonu a klientela to už takto sama vyžaduje. Aniž by to bylo naše přání, domníváme se, že se vše bude dále digitalizovat, zrychlovat a pobočky se stanou minulostí u všech poskytovatelů finančních služeb.

V případě, že vám nebudeme z naší nabídky mít co nabídnout, můžeme vás doporučit konkurenční společnosti, se kterou nemáme navázanou smluvní spolupráci, takže bez zprostředkovatelských nároků. Přesto si pevně stojíme za volbou našich smluvních partnerů a považujeme je za to nejlepší co vám z českého trhu můžeme nabídnout. Četli jste až sem a chcete ihned přejít na online žádost?


Také se cítíte z finančního světa vyčerpaní? Zkuste se vyčistit jedinečnou řasou Laminaria Japonica. My to tak děláme už dlouho.

telefon, kontakt, Fitredit s.r.o., online žádost