Fitcredit rychlé vyřízení bez poplatků předem

Fitcredit měl vždy rychlé vyřízení bez poplatků předem.

U nejvíce využívaných produktů dochází k vyplacení do 3 dnů od zažádání. Často už druhý den. Snažíme se, aby velmi rychlé schválení půjčky, patřilo mezi naše přednosti (v případě konsolidací nebo půjček s ručením nemovitosti je tato lhůta delší).

Vaše žádost o půjčku nejprve projde bleskovým schválením. To probíhá zadáním informací do online systémů, které žádosti vyhodnocují a generují nabídku, v takovém případě se dozvíte

  • pokud žádáte telefonicky – výsledek, včetně nabídky do 15 minut.
  • pokud žádáte přes online žádost – výsledek sdělíme tentýž den

Pokud je z online žádosti výsledek negativní, posíláme pouze email. Pokud se jedná o produkt, který neschvaluje online systém, toto hodnocení dělá pracovník. Na základě zjištění potřebných informací.

Všechny tipy půjček mají stejný způsob dokončení:

po vytvoření nabídky a jejím odsouhlasení klientem, proběhne ještě podpis smlouvy a posledním krokem je odeslání peněz na účet klienta (pokud se nejedná konsolidaci). 

Zrychlení žádosti můžete pomoci, když vyplníte co nejpřesněji všechna pole v online žádosti. Pokud žádáte telefonicky, je potřeba mít připravené údaje o příjmech a z občanského průkazu.   

K vyplacení musíte vlastnit český účet nebo mít dohodu s 3. osobou o zaslání peněz na její účet.

Chcete-li zrychlit vyřízení půjčky na konsolidaci s ručením, připravte si:

  • vyčíslení aktuálních dluhů na LV i těch ostatních. O tato vyčíslení si musíte zažádat u věřitelů. Často stačí emailem, ale můžete to udělat doporučeným dopisem
  • odhad nemovitosti (pokud ho máte)
  • fotodokumentaci nemovitosti. Nemusí to být profesionální fotografie. Pokud je budete dělat sami, dbejte na to, aby byly fotky prostorové, pořizované za dostatku denního světla
  • pokud jste spoluvlastníkem nemovitosti, nejprve se dohodněte s ostatními majiteli na požadavku

O tom, že Fitcredit má rychlé vyřízení bez poplatků předem už víte. Zde klikněte, abyste si přečetli odpovědi na další otázky, které nám pokládáte?

Už vás ze všech těch informací rozbolela hlava? Udělejte něco pro svoje tělo a duši.