Děkujeme, že jste na našich stránkách.

Společnost Fitcredit s.r.o. (dříve Aldip) založena finančními specialisty v oboru od roku 2007, se zabývá zprostředkováním půjček, úvěrů, leasingů, hypoték a dalších finančních produktů. Už 14 let Vám pomáháme řešit Vaše finanční potřeby.

Za přednost

považujeme kvalitní jednání s klientem. Co tím myslíme? Jde o to, aby klient měl zájem, přes naši společnost uzavřít nějaký obchod. A jak to udělat, když jsme jen zprostředkovatelé a úrok neurčujeme mi? A co víc, jak udělat, aby přes nás klient uzavíral smlouvy opakovaně. Věříme, že nejde jen o dobrou nabídku, ale také o odborné informace. Informace o produktu, zákonech nebo pravidlech. Protože, když má klient důležité informace může je využít ve svůj prospěch a třeba ušetřit nebo vydělat peníze. 

Jsme hrdí,

že nám stovky lidí řeklo, že se s takovým přístupem nikdy dřív nesetkali. Děkovali i ti, pro které jsme nemohli nic udělat nebo nabídku nakonec z nějakého důvodu odmítli. Přesto byli rádi, že jednali s Aldip – Fitcredit s.r.o. a to je důležité, aby nás práce bavila.

Trh není tak veliký,

aby se všichni zprostředkovatelé mohli lišit nabídkou. Je tu ve skutečnosti pár firem. Navíc se zdá, že se to nemění a trh se nezlepšuje. Proto je přístup tím nejhlavnějším, čím se můžeme odlišovat.  

Řešíme nebankovní půjčky a výkupy nemovitostí s možností zpětného odkupu. Skoro vše, co jsem kdy nabízeli, bylo bez ručitele. S poplatky předem se u nás nikdy žádný klient nesetkal a tak to i navždy zůstane. Podobné praktiky od počátku považujeme za nehorázné.

Nejde vždy jen o tu nejširší nabídku a nejbrutálnější rychlost.

Nabízíme půjčky klientům s pravidelným měsíčním příjmem: zaměstnaní, důchod, renta, MD, příjmy z podnikání a také klientům i firmám s možností ručit majetkem. Nejčastěji pro klienty řešíme půjčky od 40 000,- do 3 000 000,- Kč, ale dokážeme i více.

Kromě půjček můžeme také nabídnout prodej realit. Půjčky přes společnost Fitcredit s.r.o., jsou tím pravým řešením pro všechny, kdo si přejí kvalitní servis a přístup.

Žádost o půjčku lze podat online nebo telefonicky, celý proces je velmi jednoduchý a rychlý.

Fitredit není jen zprosředkovatel půjček, úvěrů, leasingů, hypoték a dalších produktů. Je to váš trvalý spojenec.

Fitredit zprosředkovatel půjček úvěrů leasingů hypoték